Plisé siete dverové

Moderný dizajnový prvok proti ťažkému hmyzu

Skládané dverné siete Plisé sú moderným a elegantným doplnkom súčasných exteriérov. Plisé nie sú pouhou ochranou proti náročnému hmyzu, navyše dodávajú priestoru veľmi osobitý charakter. Ideálne riešenie pre zimné záhrady, francúzske okná a terasy.

Plisované, neboli skládané siete predstavujú modernú ochranu interiéru pred nežiadúcim hmyzom. Elegantné prevedenie skládané siete je velmi dekoratívne.

Plisé dverná sieť STELLAR

Plisé dverná sieť STELLAR

Jedná sa o jednorazovú plisé sieť Stellar a je vhodné umiestniť ju do priestoru so zvýšeným pohybom detí či handicapovaných osôb. Výhodou je jednoduchá montáž a všetko je nastavené od výroby.

Plisé dverná sieť STELLAR LUX

Plisé dverná sieť STELLAR LUX

Plisé sieť Stellar LUX vyniká jedinečnosťou vyhovieť individuálnej požiadavke riešenia väčšej veľkosti balkónových dverí alebo HS portálov. V prípade potreby je možné sieť ľahko vycvaknúť. Vyrobená je z komponentov popredného svetového výrobcu Metaco.

Plisé dverná sieť STELLAR OPONA

Plisé dverná sieť STELLAR OPONA

Plisé sieť Stellar opona je výnimočná spôsobom ovládania – a to sťahovanie dvoch opôn do stredu. Chod reťazového mechanizmu je úplne tichý a výhodou siete je bezbariérové použitie.

Plisé dverná sieť STELLAR LUX OPONA

Plisé dverná sieť STELLAR LUX OPONA

Stellar LUX opona vyniká jednoduchou montážou vďaka nastaveniu už z výroby. Dvojreťazové bezbariérové prevedenie a sieť sťahujúca sa do stredu je možné uplatniť v priestoroch s vyšším pohybom detí či handicapovaných osôb.

Plisé dverná sieť STELLAR MINI

Plisé dverná sieť STELLAR MINI

Plisé sieť MINI je vhodná na montáž do ostenia, v spojení s vynášacím profilom tiež na montáž na stenu či na rám. Iba v jednokrídlovom prevedení. Používa sa v prípade potreby úzkych profilov.