Viacbodové zámky GU SECURY ePOWER

Viacbodové uzamykanie pre dvere so zvýšenými bezpečnostnými požiadavkami.

Očakávania v súvislosti s dverami sa zvýšili. Musia byť bezpečné, pohodlné, všestranné a odolné. Malo by byť možné ich začleniť do systému kontroly vstupu a do únikových a záchranných ciest. Mali by byť bezbariérové a tesné. SECURY ePOWER – motoricky poháňaný viacbodový zámok od Gretsch-Unitas – spĺňa všetky tieto požiadavky.

SECURY ePOWER otvára, zatvára a zamyká dvere na motorický pohon, čo je pohodlné a bezbariérové. Vďaka trom hákovým závorám sú dvere obzvlášť bezpečné, a preto je možné ich použiť pre dverové systémy, ktoré spĺňajú triedu odolnosti RC 2 a RC 3. Motoricky poháňaný viacbodový zámok je vybavený funkciou paniky, môže byť inštalovaný pri úniku a záchrane cesty a integrované do systému kontroly prístupu. Prechod na denné otváranie je pohodlnou možnosťou pre dvere, ktoré sú často používané verejnosťou.

Pomocou motora je zabezpečené pohodlné zamykanie a odomykanie dverí; vysoký bezpečnostný štandard zabezpečuje prepracovaná mechanika.

Dvere je možné otvárať zvonku prostredníctvom systémov kontroly prístupu a samozrejme aj manuálne pomocou kľúča.

Viacbodové zámky GU sa ukázali ako odolné, a preto udržateľné: počas testov odolnosti boli podrobené viac ako 200 000 cyklom aktivácie.